Casa Refugio De Paz Villa
| WiFi Wi-Fi | Swimmingpool Udendørs pool | Privat strand Adgang til strand |
| Kæledyr Kæledyr tilladt |
Casa Refugio De Paz Villa tilbyder en privat pool, 4 værelser med udsigt over haven og tilbyder et fuldt udstyret køkken til selvforplejning.
Shopping UnaPark ligger 16 minutters gang fra feriehus, mens Cultural Center of Cabo Frio ligger 6 km derfra. Sådanne vigtige seværdigheder i Cabo Frio, såsom Praia do Unamar ligger lige i nærheden.
Gæster får tilbudt 5 badeværelser.
- Lufthavne
- Buzios lufthavn20 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Adgang til strand
- Solseng
- Have
- Lavvandede ende
På værelset
- Terrasse
- Te- og kaffefaciliteter
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Casa Refugio De Paz Villa?
Gæster på Casa Refugio De Paz Villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor meget koster det at booke Casa Refugio De Paz Villa?
Den gennemsnitlige pris i Casa Refugio De Paz Villa er 135$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa Refugio De Paz Villa?
Du kan bo på Casa Refugio De Paz Villa med dit kæledyr.